Rozpoczęcie procesu umorzeń tarczy finansowej 1.0

PFR rozpoczął proces rozliczania i umarzania subwencji dla mikrofirm i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0. Formularz umorzenia będzie udostępniany na bieżąco firmom w ich bankowości elektronicznej dokładnie rok po otrzymaniu subwencji.

Oświadczenia należy złożyć w ciągu 10 dni roboczych od upływu 12 miesięcy liczonych od dnia wypłaty subwencji finansowej. Dokumenty można składać od 30 kwietnia 2021 roku.

Więcej informacji przeczytają Państwo pod linkiem:
https://pfrsa.pl/aktualnosci/tarcza-finansowa-pfr-1.0/umorzenia-tarcza-finansowa-dla-mmsp-10.html

Pozostałe aktualności

Polski Ład 2.0 dla pracodawców

Dowiedz się jakie zmiany w podatkach dla przedsiębiorców przygotował rząd w projekcie…

Polski Ład 2.0 dla pracowników

1 lipca weszły w życie kolejne zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych. Zmiany…

Zmiany w ewidencji JPK i zastosowaniem kodów GTU na fakturach sprzedażowych

Zmiany w sprawie szczegółowego zakresu danych zawartych w deklaracjach podatkowych i w…

TARCZA 9.0

8 kwietnia 2021r. pojawił się projekt rozporządzenia Rady Ministrów będący…

Polecają nas

 • TOMASZ WYMYSŁOWSKI

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motoma Tomasz Wymysłowski

  "Chcielibyśmy polecić Biuro Rachunkowe Joanna Polak wszystkim przedsiębiorcom, który cenią sobie rzetelność i profesjonalizm w powierzonych zadaniach."

 • MACIEJ KARBOWSKI

  FHU Profes Maciej Karbowski

  "Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej."

 • ROMAN BIZOŃ

  Usługi Remontowo- Budowlane "Robi"

  "Polecam tę Firmę ze względu na profesjonalne podejście do klienta. Wszelkie prace wykonywane są terminowo, rzetelnie, fachowo i w miłej atmosferze. Dużym plusem jest możliwość kontaktu z Właścicielką także poza standardowymi godzinami pracy. Polecam wszystkim Firmom, które poszukują niezawodnej obsługi księgowej i chcą spać spokojnie bez obaw."

 • LESŁAW POLINKIEWICZ

  Usługi Transportowe

  "Biuro rachunkowe prowadzi dokumentację księgową mojej firmy od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Cenię sobie rzetelność z jaką personel biura rachunkowego podchodzi do wymagań klienta. Dzięki temu nigdy nie było problemu z wykonaniem jakiegoś dodatkowego zadania. Cenię sobie również terminowość wykonywanych zleceń oraz zaangażowanie wszystkich Pań tam pracujących."

 • MIROSŁAW DŁUGOŁĘCKI

  Miras Sklep Spozyczy Mirosław Długołęcki

  "Już od kilku lat współpracujemy razem z biurem rachunkowym Joanny Polak mam najlepsze zdanie o firmie. Nie mam żadnych zaległości, a księgowość prowadzona jest na bieżąco. Rzetelność terminowość i duży profesjonalizm oraz bardzo miły kontakt. Bardzo polecam."

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE